Forum o depilacji ciała

Nie wiesz jaką metodę depilacji zastosować? A może masz swój sprawdzony sposób depilacji ciała? Wypowiedz sie na forum!!

Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-03-17 18:36:20

asiorek
Administrator
Zarejestrowany: 2006-03-19
Posty: 14

Stare posty

Hej! Musialam skasowac jeden watek, ze względu na ogromną ilość spamu hmm Wszystkie "normalne" posty z tego watku wklejam tutaj. Pozdrawiam smile

Offline

 

#2 2007-03-17 18:38:38

asiorek
Administrator
Zarejestrowany: 2006-03-19
Posty: 14

Re: Stare posty

Hej! Witam na forum.  Liczę na ożywioną dyskusję na temat metod depilacji, które odpowiadają Wam mniej lub bardziej. Jeśli masz cokolwiek do powiedzenia na ten temat po prostu napisz posta. Pozdrawiam

Offline

 

#3 2007-03-17 18:41:42

andrenikus(old)
Gość

Re: Stare posty

A ja powiem tak...
Jako prawdziwy facet z żalem zauważyłem że na stronie brakuje części doyczącej męskiego zarostu.
Bo na przykład, czy lepiej golić się na mokro? Maszynką, która wibruje czy lepiej "statyczną"? CZy lepszy Wilkinson czy Gillette? A może Polsilver (eee, chyba nie:) )
Jeżeli golenie na mokro, to czy z włosem czy pod włos...

Od razu mówię to nie są żarty, fajnie by było zobaczyć opinie męskiej części populacji na temat dostępnych mechanizmów do torturowania twarzy.

A wracając... możejednak maszynka elektryczna?
Jak sądzicie??

Pozdrawiam

 

#4 2007-03-17 18:43:32

agusia(old)
Gość

Re: Stare posty

najlepiej maszynka, na sucho i pod włos- to rada mojego faceta:)

 

#5 2007-03-17 18:44:22

andrenikus(old)
Gość

Re: Stare posty

hmmm,
rozumiem że Twój facet jest z gatunku tych co są zrzucani do dżungli z kawałkiem sznurka i agrafką a wychodzą po 2 dniach z czterema lwami ciągniętymi za bujne grzywy?

ale co tam dzis spróbuję...
na sucho i pumeksem, żeby nie było za łatwo

 

#6 2007-03-17 18:45:56

aniołek(old)
Gość

Re: Stare posty

a ja pytam : jak mam sobie poradzic z odrastającymi wloskami w okolicy bikini, gole je juz ok 5 lat zwykła golarka, wiec jak nie trudno się domyślic, odrastaja grubsze i ciemniejsze ;[
jestem nastolatka, zalezy mi na ładnym wyglądzie na plaży, krem nie zawsze pomaga, bo też próbowałam . Od pół roku gole sie też w okolicy posladków,ud, czy tam mogę użyć wosku? czy jest to trudne?
Z depilacją nóg i pach nie mam większysz problemów( przynajmniej ze sposobem), ale tam ciężko...
prosze o pomoc

 

#7 2007-03-17 18:46:44

Wer0nisia(old)
Gość

Re: Stare posty

Witam...!!
A chciała bym poznac firmy dobrych wosków i golarek i wszyto co do depilacji potrzeba ....;p prosze o kontakt ;p

 

#8 2007-03-17 18:49:19

asiorek
Administrator
Zarejestrowany: 2006-03-19
Posty: 14

Re: Stare posty

To prawda...golenie okolicy bikini jest bardzo uciazliwe i efekty nienajlepsze smile Ja polecam depilacje woskiem (wylacznie w gabinecie kosmetycznym)...uwazam ze to jedyna skuteczna metoda - jest co prawda bolesna i nienajtansza, ale daje efekty na dluzszy czas smile

Offline

 

#9 2007-03-17 18:50:26

Depilator
Gość

Re: Stare posty

Gole nogi i nie wiem jak o tym powiedzieć mamie! Bk nie  Wogule to sie boje i nie wiem jak zacząć albo jak moge poprosić o depilator!!

 

#10 2007-05-26 01:11:01

asiorek
Administrator
Zarejestrowany: 2006-03-19
Posty: 14

Re: Stare posty

Golenie nóg stało sie powszechne wśród kobiet i nie jest to juz temat tabu. Myślę, ze jak powiesz mamie o swoim problemie to nie bedzie zaskoczona ani zszokowana. Sądze, że najtrudniejszy będzie pierwszy krok... a jak już zaczniecie rozmawiać to napewno Cię zrozumie, a może nawet doradzi Ci skuteczną metodę depilacji, bo np. sama ma spore doświadczenie w tej dziedzinie wink Życzę powodzenia smile Pozdrawiam

Offline

 

#11 2008-03-20 00:28:35

karolczia
New member
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 1

Re: Stare posty

Depilator napisał:

Gole nogi i nie wiem jak o tym powiedzieć mamie! Bk nie  Wogule to sie boje i nie wiem jak zacząć albo jak moge poprosić o depilator!!

Ja mam 14 lat i zbieram na depilator. Mam długie, ciemne włosy na nogach i rękach sad
Na W-F cwiczę w długich spodniach bo się wstydzę sad Powiedziałam mamie, że żle się czuję z moimi włochami. Mama mi doradziła gdzie kupic wink Teraz jeszcze muszę trochę pozbierac wink

Offline

 

#12 2008-08-18 10:16:59

monika
New member
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 1

Re: Stare posty

Depilator napisał:

Gole nogi i nie wiem jak o tym powiedzieć mamie! Bk nie  Wogule to sie boje i nie wiem jak zacząć albo jak moge poprosić o depilator!!

zrób to jak moja córka zapytała mnie czy pamiętam kiedy ma imieniny ja oczywiście że tak a ona to proszę o depilator ładnie zapakowany big_smile krótko i na temat smile
nie wiem czemu tak jest ja swojej córce sama mówiłam żeby dbała o siebie pierwszy raz poprosiła żeby jej pomóc nogi ogolić i pomogłam teraz razem chodzimy na depilacje  w końcu to normalna rzecz nie ma się czego wstydzić tongue

Offline

 

#13 2008-08-26 17:02:12

renegat_sz
New member
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 1

Re: Stare posty

Depilacja   Temat stary jak świat. Ludzie golą się od tysięcy lat. Na szczęście dzisiejsza technologia pozwala golić się szybciej i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Co kilka lat powstają nowe technologie (metody) depilacji. Od jakiegoś czasu na Allegro pojawił się depilator ultradżwiękowy. Podobno rewelacja, efekty jak po zabiegach laserem i to bez efektów ubocznych. W dodatku za bardzo niską cenę. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Czy ultradżwiękami można trwale usunąć niechciane owłosienie?

Ostatnio edytowany przez renegat_sz (2008-08-26 17:04:06)

Offline

 

#14 2021-12-30 23:05:16

bonita
Member
Zarejestrowany: 2021-12-30
Posty: 11

Re: Stare posty

Metod jest wiele, ale jak czytałam na http://piszka.pl niektórych lepiej jednak unikać.


Sklep z komorami hiperbarycznymi https://oxybed.pl idealne miejsce również do wykonania terapii tlenowej.

Offline

 

#15 2022-03-09 18:45:38

piorun
New member
Zarejestrowany: 2022-03-09
Posty: 3

Re: Stare posty

Ja to muszę skorzystać też z waszych rad bo potem na https://grako.pl w sklepie z roletami i żaluzjami jak jestem to wstyd jak się nie ogarnę ;D

Ostatnio edytowany przez piorun (2023-06-11 18:20:54)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

[ Generated in 0.012 seconds, 7 queries executed ]